2018 yılında koyu renkler kadar canlı renklerde ön planda olacak. Yazın zıt renklerden oluşturduğunuz kombinler kışın birbirinden uyumlu renklerin bir araya gelmesiyle şık kombinler elde etmenizi sağlayacak. 2018 yılı tesettür modası açısından da içinde bir çok yeniliği barındıran bir yıl olacak.

2018 Dış Giyim

Yeni Yılda en çok tercih edilen ürünler arasında yine feraceler olacak. Birbirinden şık ve sade modellerin olduğu feraceler hem genç hem de yetişkin bayanlara hitap etmektedir. Bu kış feracelerde en çok siyah ve gold renk tonları hakim olacak. Feracelerin yanı sıra soğuyan kış günlerinde mont, kaban ve pardösüler bu sene daha çok uzun boyları ile vitrinlerde olacak. 2018 tesettür kış modasında kürklerde herkesin dolabında olacak. Hem dış giyiminizde kullanacağınız kürk kabanlar hem de yelek veya boyunluk olarak tercih edilecek.


2018 Tunik Modelleri

Tunik, kapalı bayanların vazgeçemeyeceği bir kıyafettir. Kışın da kazak ya da hırkalarınız ile şık kombinler yapabilirsiniz. Üst giyimde son zamanların favori parçası arkası uzun önü kısa tunikler bu sezonda en çok tercih edilen tunikler arasında olacak.

2018 Kış Renkleri

2018 yılı tesettür modasında kış aylarında çok iddialı renkler karşınıza çıkacak. Bu kış mat tonlar yükselişte olacak. Gold, bakır ve gümüş renkleri mat tonlarla dolabımızda yer alacak. Kışa en çok yakışan kırmızının mat tonları kadife ile bir araya gelerek adeta soğuk kış günlerinde içimizi ısıtacak. Fuşya, yavru azı, mat pembe ve gri renklerini bu sezon kombinleriniz de sıkça kullanacaksınız. Kışın vazgeçilmez rengi siyah ise en çok deri ve süet parçalar ile ön plana çıkacak.

2018 Kış Kumaşları

2018 tesettür kış modasında en çok tercih edilen kumaşlar kadife, süet, deri ve kaşeden oluşuyor. Süet, deri ve kaşeden oluşan kumaşlar en çok dış giyimde kaban, kap ve ceket gibi parçalar ile karşımıza çıkacak. Kadife kumaşlar ise tunik/pantolon takım, etek ve üst giyimde sıkça tercih edilen modeller arasında olacak.