Eşarp bir yaşam tarzı, inancın görüntü haline gelmesidir. Ne var ki tesettürlü hanımlar için bu ihtiyaçlarını gidermek pek de kolay olmaz. İstedikleri kalite, marka, renk ve deseni bulabilmek için pek çok mağaza gezip, saatlerini harcarken yaşadıkları yorgunluk ve kaybolan zaman ne yazık ki telafi edilemeyen kayıplardır.

Ülkemizde tesettürlü hanımların sayısı her geçen gün artıyor.  Bu yüzden de onlara hizmet eden kurumların da daha sistemli ve daha çok olması ihtiyaç haline geliyor.

Bu anlayışla yola çıkan Eşarp Evim, modern dünyanın kolaylıklarını tesettürlü hanımların hizmetine sunuyor, onlara evlerinde otururken diledikleri markanın diledikleri sezona ait ürününü, istedikleri renk ve modeli online olarak alma imkanı veriyor.

Online alışveriş, günümüz dünyasının en büyük kazanımı. İşte bu avantajdan faydalanan hanımlar artık saatlerce mağaza gezme derdinden kurtulurken, istedikleri gibi eşarp ve şalları kolaylıkla bulabilmenin mutluluğunu yaşıyor.  Esarpevim.com’ da bu mutluluğu iki katına çıkarmak için çabalıyor ve ürün çeşitliliği ile hanımları memnun etmenin sevincini yaşıyor.

İpek eşarp, ipek eşarp outlet, şal, ipek şal, fırsat köşesi, outlet başlıkları altında, koton eşarp, sport eşarp, C.C.S. Sarar Pano Eşarp, U.S. Polo ASSN Sport Eşarp, Versace Eşarpları bulmanın yanında, 2015 sezon ürünleri arasında Aker İpek Kış Sezon, Aker İpek Yaz Sezon, Armine Clup, Armine İpek Kış Sezon, Armine İpek Yaz Sezon, Pierre Cardin Kış Sezon, Pierre Cardin Yaz Sezon, Bonasera Softline, Cacharel İpek, Sarar İpek çeşitliliği ile hayal ettikleri eşarba kavuşmaları artık çok daha kolay olacak.  Şıklıkları ve zarafetleri ile hanımlar göz kamaştırmanın mutluluğunu da ayrı olarak yaşayacak.

Outlet ipek eşarpta Aker, Armine, Cacharel, İthal, Sura, Vakko ve W Collection markaları arasından beğendikleri eşarbı daha uygun fiyatlarla sahip olmanın keyfini yaşarken, fırsat köşesinde yer alan Armanda, Silk Home Şal, Silk Home eşarp, ithal Eşarplar, Sarar gibi mutluluğun iki katına çıkmasına sebep olacak.

Şal kullanan hanımlar da bu çeşitlilikten mahrum kalmıyor eşarpevim.com’ da. Sarar Tafta Şal, Aker Manolya Şal, Busella Duran Şal, Busella Şal, Gümüş İpek Şal, Sarar Desenli Şifon Şal, Sarar Takınlı Şal, Şehr-i Şal Desenli, Şehr-i Şal ile bolçeşit sayesinde içlerine sinerek şal seçiyor ve şıklıklarını markalaştırıyorlar.

Eşarp ve şal tesettür için vazgeçilmez olduğu gibi esarpevim.com da online alışverişte hanımların vazgeçilmezi artık. Çünkü kalite ve çeşitlikte Eşarp Evim rakip tanımıyor.

Hanımlar mutluysa biz de mutluyuz.

Hanımlar mutluysa hepimiz mutluyuz!