Vücudunu iyi tanıyan ve kombin yapmayı bilen her kadın aslında güzel giyinir. Kadınlar için kıyafetlerini birbiri ile uyum içerisinde kombin oluşturmak önemlidir. Ancak kıyafet seçimini tamamladıktan sonra ayakkabı ve çanta seçmek en önemli bölümdür. Unutmayın, aksesuarlar tarzınızı öne çıkaran en önemli parçalardır. Kıyafetinizi iyi taşımanızı sağlayan bütünün bir parçası olan çantalar tarzınızı hem tarzınızı yansıtmalı hem de modaya uygun olmalıdır.

Hangi kıyafet ile hangi çanta takılmalı hep birlikte inceleyelim.
Gece Elbiseleri

Gece elbisesi giydiğinizde tüm gözlerin sizin üzerinizde olacağını için doğru çanta seçimi çok önemlidir. Gece elbiselerini en iyi tamamlayan iki model çanta vardır. Birisi portföy çanta ikincisi ise bileğinize geçirebileceğiniz çantalar. Sade bir elbise tercih ettiyseniz gösterişli bir çanta seçmelisiniz. Çok hareketli bir elbise seçtiyseniz eğer daha sade bir çanta ile kombininizi tamamlayabilirsiniz.
Spor Şık Kıyafetler

Spor şık demek hem spor hem de klasik parçaları bir arada kullanarak kombinlemek anlamınındadır. Klasik tarzınız ön planda olsun istiyorsanız küçük bir el çantası kullanabilirsiniz. Spor bir hava katmak isterseniz de büyük ve geniş bir çanta tarzınızı tamamlayacak.
Romantik Kıyafetler

Çiçekli ya da vintage tarzı narin desenli kumaşlardan oluşan, şifon elbise ve etekler ile son derece romantik bir hava yaratabilirsiniz. En çok bahar ayına yakışan bu kıyafetleri doğru parçalar ile kombinlemek çok önemlidir. Romantik kıyafetlere en çok yakışan çanta modeli uzun saplı çantalardır. İster çapraz takın isterseniz omzunuzdan aşağı sarkıtabileceğiniz uzun saplı çantanın boyu ya orta boy ya da küçük boy olmalı.
Spor Kıyafetler

Spor kıyafetler için bir çok çanta seçeneği mevcuttur. Klasik çanta hariç kıyafetinize uygun her türlü çanta modelini seçebilirsiniz. Ancak spor kıyafetler ile en çok büyük çantalar ya da sırt çantaları tercih edilmektedir.
Takım Elbiseler

Takım elbiseleri en çok iş hayatında tercih ettiğiniz için çantanızında ortama uygun, abiye bir çanta olmamasına özen göstermelisiniz. Askılı ya da askısız portföy çantalar takım elbiselere en uygun çanta modelidir.